fbpx

Folkebladet for Glostrup og Vestegnen A/S
Sydvestvej 101, 1., 2600 Glostrup
Tlf: 43 96 00 31
E-mail: fb.red@sn.dk
E-mail annoncer: fb.salg@sn.dk

 

Medarbejdere:

Mette Hviid Togsverd
Markedsdirektør
Direkte: 43 46 67 33
Email: mette.hviid.togsverd@sn.dk
Jesper Ernst Henriksen
Redaktør
Redaktionel ansvarlig for Glostrup og Vallensbæk
Direkte: 43 46 67 24
Email: jesper.ernst@sn.dk
Robert Hendel
Journalist
Redaktionel ansvarlig for Brøndby
Direkte: 43 46 67 22
Email: robert.hendel@sn.dk
Jan Sørensen
Salgschef
Direkte: 43 46 67 35
Mobil: 24 82 38 32
Email: jan.sorensen@sn.dk
Søren Schønemann
Mediekonsulent
Mobil: 25 45 67 63
Email: soren.schonemann@sn.dk
Mette Brønnum
Regnskabschef
Direkte: 43 46 67 26
Email: mette.broennum@sn.dk
Anette Hansen
Regnskabsassistent
Direkte: 43 46 67 33
Email: anette.hansen@sn.dk
Lisa Pedersen
Regnskabsassistent
Direkte: 43 46 67 34
Email: lisa.pedersen@sn.dk
Ansvarshavende redaktør:
Bente Johannessen
Email: bente.johannessen@sn.dk
Top